wz

Novinky

 

Nové stránky Girls Aloud

(klikněte na odkaz)

3.2. - Walk This Way - video - další odkazy na stažení

Našel jsem další odkazy pro stažení nového klipu:

Odkaz 1

Odkaz 2

3.2. - Walk This Way - video

Dnes proběhla premiéra klipu k písni Walk This Way, stáhnou si ho můžete zde:

Walk This Way (video - 65 MB)

Pokud se nemůžete rozhodnout tak si prohlídněte obrázky z klipu:

3.2. - Nový Klip

Na klip se můžete podívat přímo tady (kvalita je horší, ale lepší něco než nic):

Moc pěkný klip.

31.1. - Sarah - nová image

Sarah má nový účes a v tomto stylu se fotila pro magazín OK (viz. fotka). V rozhovoru pak mluví o své svatbě a o tom jak je šťastná. V sobotu mezi 9:00 a 10:00 na Kanálu 4 bude premiéra klipu k písni walk This Way.

30.1. - Walk This Way

Klip by měl mít premiéru již tento týden - ven se dostala už píseň a tak si jí můžete stáhnout zde:

Walk This Way (mp3)

Je hodně povedená, zpívají tam všechny dívky - já osobně se nemůžu dočkat nového klipu. Navíc díky tomu, že to zpívají i Sugababes je šance, že se píseň i klip budou vysílat u nás. A to by  mohlo proslavit více Girls Aloud.

22.1. - Nový singl

Jak už jsem psal tak holky nazpívaly novou píseň s Sugababes, singl by měl vyjít 5.3.07, obchod HMV.co.uk uvádí až 12.3.07. Videoklip by mohl mít premiéru už příští týden. Keisha ze Sugabebes řekla, že videoklip bude hodnězajímavý a máme se na co těšit. Své solové party tam budou mít všechny holky, Nicol možná uslyšíme repovat. No necháme se překvapit. Zatím pěkný obrázek Sarah:

A pokud někdo máte videoklip I Think Were Alone Now - filmová verze tak mi dejte vědět. Díky.

15.1. - Holky začaly nový rok prací

Chtěl bych se omluvit za dlouhou neaktualizaci, ale nejdříve nešel webzdarma a když to daly dohromady, tak už jsem neměl moc času. Začalo mi teď zkouškový a navíc mám poslední rok, takže práce až nad hlavu. Rozhodně nechci ukončit tyto stránky a tak jedou dál - budu aktualizovat jak jen to půjde.

Tak a teď už k holkám. Holky nahrály duet s hudební skupinou Sugababes s názvem Walk This Way a 4. ledna k němu natáčely i videoklip. Tedy natáčely ho Nicola, Cheryl, Kimberley a Sarah a Nadine, které byly na dovolené ho natáčely minulý týden. Dnes jsem se dozvěděl, že Sugabebes ho natáčí až tento týden. Videoklip by měl být hotový do února, kdy by měl mít premiéru - jinézdroje uvádějí, že premiéra bude o měsíc déle. Samotný singl vyjde v březnu. Jde o speciální singl pro Comic Relief. Píseň už kdysi nazpívaly Aerosmith a Run DMC a holky se postaraly o rockovou pasáž písně. Na oficiálním foru GA se pak objevila zpráva, že pilotní singl k novému albu by mohl vyjít v květnu nebo červnu a album pak v srpnu. Tyto zprávy nejsou zatím nějak podložené. Holky také na jaro chystají velkou koncertní show po Anglii k nedávno vydané výběrovce. Můžu říci, že jsem viděl jejich koncert k albu Chemistry a bylo to dost dobrý. A nakonec pěkné obrázky Cheryl a Kim z aktuálního magazínu OK:

Tak pěkný rok 2007.

G-Book

 

 

Vychází:

Březen 07 - Walk This Way

Právě vyšlo:  ---

 

TOPlist